,, A co tam” na planie programu…

,, A co tam” na planie programu…

Dnia 22 sierpnia  uczniowie naszej szkoły z  zespołów teatralnych ,,A co tam” (młodszej i starszej)  pod opieką Beaty Ziółkowskiej i Weroniki Kurczewskiej wyjechały do Warszawy, aby uczestniczyć, jako widzowie, w nagraniu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Pomysł zrodził się przypadkowo, pani Beata poprosiła i zaproponowała choreografowi Krisowi Adamskiemu –znajomemu od lat, prowadzenie warsztatów w Lubiewie, jednak ogrom zajęć i projektów pana Adamskiego nie pozwolił zrealizować naszego planu. Ku naszej uciesze  Pan Krzysztof zaprosił nas  do siebie-TV Polsat .

Wyprawa rozpoczęła się już od godz.4.00 rano. Na miejscu byliśmy o 9.00. Zostaliśmy potraktowani wyjątkowo, gdyż jako pierwsi weszliśmy na widownię, która zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Uczestniczyliśmy  w nagraniu czwartego  odcinka programu ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Niestety nie mieliśmy szansy zrobić sobie wspólnego zdjęcia z uczestnikami show, ponieważ obowiązywał zakaz fotografowania. Po kilku godzinach bolały nas ręce od klaskania, jednak watro było pojechać i zobaczyć jak wygląda taki program od kulis .

Gwiazdy rzeczywiście śpiewają na żywo i nie było mowy o żadnym playbacku. Cudowne kreacje, taniec grupy Kris Crew wprowadzały w zachwyt. Przy produkcji pracowało kilkaset osób, a nagranie jednego odcinka trwało prawie 7 godzin.

Kto zwycięży w czwartym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Tego Wam nie zdradzimy. Emisja odcinka z udziałem uczniów grup teatralnych na antenie telewizji Polsat najprawdopodobniej odbędzie się w ostatnim tygodniu września. Już dziś zapraszamy wszystkich przed ekrany telewizorów. Wypatrujcie nas  uważnie.

Po wyczerpującej przygodzie na planie programu udaliśmy się na Starówkę i wjechaliśmy na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki. To była wyczerpująca, ale pełna nowych,  ciekawych  doznań wycieczka. Dziękujemy za finansowe wsparcie Urzędowi Gminy w Lubiewie  oraz Mateuszowi Adamskiemu. Chcemy dodać, że na to wydarzenie wykorzystaliśmy również naszą nagrodę pieniężną z konkursu teatralnego w Toruniu. Grupę teatralną czeka jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie warsztaty z panem Krzysztofem Adamskim. Tymczasem zamieszczamy fotorelację z wycieczki.

autor: B. Ziółkowska

Skip to content