Biwak w Lubiewicach

22 czerwca 2017 by Krystian Puczyński

Dnia 7.06.2017r uczniowie klasy IIIb wraz wychowawczynią Wiesławą Pianowską oraz opiekunami Martą Pianowską i Danutą Chmara wyjechali na biwak do niedalekich Lubiewic. Jednym z pierwszych zadań było rozłożenie namiotów. Była to trudna sprawa, lecz uczniów wspomagali jak zawsze nieocenieni rodzice. Następnym punktem biwaku były podchody i zabawy w terenie, natomiast  o godzinie 20.00 zjawili się wszyscy rodzice trzeciaków na wspólnym integracyjnym ognisku. Po zjedzeniu kiełbasek można było spalić kalorie i poruszać się podczas zajęć Zumby poprowadzonej przez p.Martę Pianowską ,a później dyskoteka, rozmowy w namiotach i bardzo krótka noc Pierwszy biwak klasowy to niezapomniane przeżycie.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji biwaku, a p.Basi Lewandowskiej za całonocne czuwanie przy ognisku.

Tekst i foto: W.Pianowska