http://splubiewo.edu.pl/en/

Dowozy autobusów na rok szkolny 2019/2020

23 lipca 2019 by Damian Ortmann

Szkoła Podstawowa w Lubiewie – rozpoczęcie zajęć godz. 7:45

Przystanek Godzina
1. Piotr Urban  
Bysław oczyszczalnia 6:45
Klonowo wybudowanie 6:55
Bieniek I przystanek 7:00
Bieniek II przystanek 7:02
Cierplewo 7:10
Sucha młyn 7:15
Sucha wieś 7:20
Sucha krzyż 7:25
Bruchniewo 7:27
Lubiewo wybudowanie 7:30
Szkoła Lubiewo 7:35
2.  Zofia Chmara-Rink  
Bysławek  7:10
Lisi Kąt  7:15
Pioterki  7:18
Klonowo PKS (centrum wsi)  7:20
Klonowo warunkowy koło p. Tutla  7:25
Szkoła Lubiewo  7:30
3. Romuald Kozłowski  
Bysław oczyszczalnia 7:00
Lubiewice stolarnia 7:10
Lubiewice koło Sochów 7:13
Lubiewice sołtys 7:17
Lubiewice koło krzyża 7:20
Lubiewice las 7:25
Szkoła Lubiewo 7:30
4. Romuald Kozłowski  
Lubiewo Szkoła 7:30
Przed Trutnowem 7:33
Trutnowo 7:35
Szkoła Lubiewo 7:42