Egzaminy Cambridge English w Poznaniu

W niedzielę 8 marca grupa uczniów pod opieką nauczycieli języka angielskiego: p. Aleksandra Kozłowskiego i p. Moniki Kozłowskiej udała się do Poznania aby przystąpić do egzaminów Cambridge English. Uczniowie uczęszczają na zajęcia z języka angielskiego, które odbywają się w środy o godzinie 16 w Sali 22.  Zajęcia te prowadzone są w ramach programu partnerskiego British Council pt. Addvantage starter. Szkoła w Lubiewie przystąpiła do programu Addvantage w 2019 roku. Wśród zdających były osoby przystępujące do egzaminów : Starters, Movers  oraz PET. Egzaminy trwały 3 godziny i sprawdzają wszystkie kompetencje językowe tj. rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie. Największy strach wśród uczniów budziła część ustna . Okazało się, że strach ma wielkie oczy. Pozostaje nam już tylko czekać na wyniki i certyfikaty, których spodziewamy się w połowie kwietnia. Zapraszamy również wszystkich chętnych , którzy chcieliby przystąpić do egzaminów Cambridge na nasze zajęcia w środę.