• Essay
 • I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD INSCENIZACJI TEATRALNYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „ANTONÓWKA” | SP Lubiewo http://splubiewo.edu.pl/en/

  I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD INSCENIZACJI TEATRALNYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „ANTONÓWKA”

  15 maja 2014 by Krystian Puczyński

  „O zdrowiu na poważnie i na wesoło” usłyszeli widzowie podczas I WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU INSCENIZACJI TEATRALNYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „ANTONÓWKA .Podczas przeglądu  dzieci  propagowały zdrowy styl życia i racjonalne odżywianie.Do Bydgoszczy zjechało 11 grup teatralnych z województwa kujawsko-pomorskiego w tym uczniowie z naszej szkoły teatr „A co tam II”.

  Jury w składzie Panie Alicja Dobrowolna i Ewa Piątek (instruktorki w Pracowni Tańca i Teatru w MCK w Bydgoszczy, współautorki spektakli dla dzieci) oraz Pan Paweł Redlin (Dyrektor Handlowy z Przetwórni Owoców i Warzyw Lubawa) i Pan Aleksander Nowakowski (Zastępca Dyrektora OT ARR w Bydgoszczy) doceniło 4 zespoły i przyznało nagrody . Grupa z  Lubiewa za spektakl „O smoku, który zmienił jadłospis”otrzymała aparat fotograficzny ,encyklopedię i statuetkę w postaci kamiennego zegara.

   „A co tam II”,której opiekunem jest Beata Ziółkowska, tworzą uczniowie klasy I, IV i V:Kacper Kulczyk,Agata Stefan,Dawid Łyczywek,Wiktoria Pieczka,Weronika Mrozik,Olga Kurek,Marysia Duks i Paulina Zielazna.

  GRATULUJEMY!

  Dodaj komentarz

  Your email address will not be published / Required fields are marked *

  Skip to content