Komunikat z XXXVI Biegu Borowiaków

W ubiegłą sobotę odbył się XXVI Bieg Borowiaków. Na starcie imprezy pojawiła się także grupa młodzieży z naszej szkoły oraz za szkoły filialnej w Suchej. Po chłodnym poranku mieliśmy piękną, słoneczną pogodę – idealne warunki do rozegrania zawodów.

Na starcie zawodów stanęło 617 zawodników. W naszej ekipie najlepiej zaprezentował się Hubert Krzywoszyński, który zajął 3 miejsce. Na 4 miejscu rywalizację ukończyli Gabrysia Krzywoszyńska i Dawid Nitka. Na 5 miejscu uplasowała się w swoim biegu Julia Hoppe, a na 6 Jakub Stachowski. Punktowane miejsca zajęli także: Wiktoria Regent / 9 / i Kacper Minikowski / 10 /. W tych zawodach najważniejszy jest jednak udział. Wszystkim startującym gratulujemy!

Poniżej pełna lista uczestników: Minikowski Kacper, Nitka Dawid Krzywoszyńska, Gabrysia, Rożyńska Daria, Stachowski Jakub, Zapłata Filip, Grabowska Julia, Kaniowski Timur, Zywert Nadia, Ziółkowska Kornelia, Łepek Anna, Łepek Maria, Gaca Nadia, Regent Wiktoria, Hoppe Julia, Hubert Krzywoszyński, Remigiusz Regent, Nitka Patryk, Rożyński Damian, Hoppe Kacper