http://splubiewo.edu.pl/en/

Rozkłady autobusów 2018/2019

Obowiązujący rozkład przywozów autobusowych uczniów do szkoły w roku szkolnym 2018/2019:

 

Przystanek Godzina
1. Piotr Urban
Bysław szkoła 7:25
Klonowo wybudowanie 7:40
Cierplewo 7:50
Sucha młyn 7:55
Sucha wieś 8:00
Sucha krzyż 8:05
Bruchniewo 8:07
Lubiewo wybudowanie 8:09
Szkoła Lubiewo 8:13
2. Zofia Rink
Bysław szkoła 7:35
Lisi Kąt 7:40
Pioterki 7:43
Klonowo PKS (centrum wsi) 7:45
Klonowo warunkowy koło p. Tutla 7:50
Szkoła Lubiewo 7:55
3. Zofia Rink
Szkoła Lubiewo 7:55
Przed Trutnowem 8:00
Trutnowo 8:05
Szkoła Lubiewo 8:10
4. Romuald Kozłowski
Bysław szkoła 7:40
Lubiewice stolarnia 7:45
Lubiewice koło Sochów 7:48
Lubiewice sołtys 7:52
Lubiewice koło krzyża 7:55
Lubiewice las 8:00
Szkoła Lubiewo 8:05