http://splubiewo.edu.pl/en/

Rozkład autobusów na dzień 19.06.2019r.

18 czerwca 2019 by Damian Ortmann

UWAGA ZMIANY! 

Przystanek Godzina
1. Piotr Urban
Bysław szkoła 7:55
Klonowo wybudowanie 8:10
Cierplewo 8:20
Sucha młyn 8:25
Sucha wieś 8:30
Sucha krzyż 8:35
Bruchniewo 8:37
Lubiewo wybudowanie 8:39
Szkoła Lubiewo 8:43
2. Zofia Rink
Bysław szkoła 7:35
Lisi Kąt 7:40
Pioterki 7:43
Klonowo PKS (centrum wsi) 7:45
Klonowo warunkowy koło p. Tutla 7:50
Szkoła Lubiewo 7:55
3. Zofia Rink
Szkoła Lubiewo 7:55
Przed Trutnowem 8:00
Trutnowo 8:05
Szkoła Lubiewo 8:10
4. Romuald Kozłowski
Bysław szkoła 8:10
Lubiewice stolarnia 8:15
Lubiewice koło Sochów 8:18
Lubiewice sołtys 8:22
Lubiewice koło krzyża 8:25
Lubiewice las 8:30
Szkoła Lubiewo 8:35

ODWOZY OK. GODZINY 10.30