• Essay
  • Rozkład autobusów na dzień 19.06.2019r. | SP Lubiewo http://splubiewo.edu.pl/en/

    Rozkład autobusów na dzień 19.06.2019r.

    18 czerwca 2019 by Damian Ortmann

    UWAGA ZMIANY! 

    Przystanek Godzina
    1. Piotr Urban
    Bysław szkoła 7:55
    Klonowo wybudowanie 8:10
    Cierplewo 8:20
    Sucha młyn 8:25
    Sucha wieś 8:30
    Sucha krzyż 8:35
    Bruchniewo 8:37
    Lubiewo wybudowanie 8:39
    Szkoła Lubiewo 8:43
    2. Zofia Rink
    Bysław szkoła 7:35
    Lisi Kąt 7:40
    Pioterki 7:43
    Klonowo PKS (centrum wsi) 7:45
    Klonowo warunkowy koło p. Tutla 7:50
    Szkoła Lubiewo 7:55
    3. Zofia Rink
    Szkoła Lubiewo 7:55
    Przed Trutnowem 8:00
    Trutnowo 8:05
    Szkoła Lubiewo 8:10
    4. Romuald Kozłowski
    Bysław szkoła 8:10
    Lubiewice stolarnia 8:15
    Lubiewice koło Sochów 8:18
    Lubiewice sołtys 8:22
    Lubiewice koło krzyża 8:25
    Lubiewice las 8:30
    Szkoła Lubiewo 8:35

    ODWOZY OK. GODZINY 10.30

    Skip to content