• Essay
 • Święto Babci i Dziadka… | SP Lubiewo http://splubiewo.edu.pl/en/

  Święto Babci i Dziadka…

  28 stycznia 2019 by Krystian Puczyński

  Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przed wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym roku to ważne święto wypadało w czasie ferii zimowych, dlatego uczniowie klasy II postanowili sprawić Dziadkom niespodziankę i zaprosili swoje babcie i dziadków do klasy już 11 stycznia. Dla kochanych gości wnuczęta przygotowały program artystyczny: mówiły wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia jednocześnie dziękując swoim najbliższym za ciepło, miłość i każdy dzień spędzony razem. Obdarowały też swoje Babcie i Dziadków prezentami i zaprosiły na słodki poczęstunek. Następnie rozpoczęła się wspaniała zabawa, były tańce, śpiewy a nawet ,,pieczenie ciasta” Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

  W imieniu wszystkich dzieci oraz wychowawczyni Wiesławy Pianowskiej bardzo dziękujemy Panu Henrykowi Mrozińskiemu, który uświetnił całą uroczystość grając na akordeonie.

  Jeszcze raz dziękujemy Babciom i Dziadkom za wspólne spotkanie i życzymy zdrowia, radości i wielu wspaniałych lat z wnukami.

   

  Tekst i foto: Wiesława Pianowska

  Skip to content