WIGILIA U NAJMŁODSZYCH…

15 stycznia 2018 by Krystian Puczyński

W świątecznej atmosferze 21 grudnia w klasach 0-I odbyły się tradycyjne spotkanie wigilijne, na które uczniowie wraz z wychowawcami zaprosili Rodziców. W udekorowanych świątecznie klasach znalazły się duże choinki, przystrojone ozdobami wykonanymi przez dzieci oraz długi stół nakryty białym obrusem i zastawiony wigilijnymi smakołykami.

Wspólna Wigilia z rodzicami to okazja do złożenia sobie nawzajem życzeń świątecznych i noworocznych poprzedzona dzieleniem się opłatkiem. Świąteczna  atmosfera udzieliła się wszystkim, ponieważ zorganizowaliśmy konkurs śpiewania kolęd do którego aktywnie włączyli się wszyscy uczniowie i zaproszeni rodzice. Pod koniec naszej uroczystości pojawił się długo oczekiwany gość-Gwiazdor z ogromnym workiem prezentów, które sprawiły uczniom ogromną radość.

To były niezapomniane chwile.

Tekst:W.Pianowska

Foto:D.Pieczka,W.Pianowska