A co tam 2 -mamy kolejny sukces!

A co tam 2 -mamy kolejny sukces!

Grupa  ,,A co tam” pod opieką Beaty Ziółkowskiej i Weroniki Kurczewskiej po raz kolejny wzięła udział w konkursie teatralnym. Tym razem udaliśmy się do Solca Kujawskiego na Wojewódzkie Konfrontacje Teatralne odbywające się w Soleckim Centrum Kultury. W konkursie brało udział (po wcześniejszej kwalifikacji na podstawie nadesłanych nagrań) 13 zespołów oraz 8 teatrów jednego aktora  z różnych miejscowości naszego województwa m.in.: z Brzozia, Bydgoszczy, Nowej Wsi Wielkiej, Grudziądza, Zamartego, Łowinka, Bukowca, Brześcia Kujawskiego, Więcborka, Włocławka.

Po prezentacjach pierwszej kategorii mieliśmy okazję obejrzeć spektakl dla uczestników przeglądu pt: ,,Fintikluszki” w wykonaniu teatru lalek z Łodzi. O 16.00 nastąpiło ogłoszenie wyników. Grupa ,,A co tam” zdobyła najwyższe trofeum – I NAGRODĘ i zebrała świetne recenzje, nie tylko od jury, ale i od publiczności.

W skład jury wchodzili:

  • Barbara Rogalska-aktorka z Baju Pomorskiego z Torunia,
  • Jerzy Rochowiak-autor sztuk dla dzieci (Toruń),
  • Marian Wiśniewski- muzyk,reżyser,animator kultury z Bydgoszczy.

 Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni ! 

W skład zespołu wchodzą: Lena Barczyńska, Kornelia Ziółkowska, Klaudia Kapka, Agnieszka Kłosowska, Dominika Kiełpikowska, Marysia Hemin, Wiktoria Regent, Martyna Jaśtak,  Igor Wilkowski, Julek Neumann, Timur Kaniowski, Czarek Krasoń.

zdjęcia i foto: B. Ziółkowska

Skip to content