EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH

W sobotę 11 grudnia 2021 grupa uczniów w skład której wchodzili : Adrian Mroziński, Patrycja Dobrasz, Remigiusz Regent, Damian Urban, Krystian Mroziński, Daria Siry, przystąpiła do międzynarodowych egzaminów Cambridge English w centrum egzaminacyjnym w Poznaniu.

Uczniowie przez rok uczęszczali na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego podczas, których przygotowywali się do egzaminów szlifując umiejętności w zakresie 4 kluczowych kompetencji językowych: czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie.

Egzaminy do których przystąpili nasi uczniowie to egzaminy YLE (YOUNG LEARNERS ENGLISH): Starters, Movers, Flyers. Pozwalają one określić aktualny poziom językowy ucznia. Określone zostają słabe i mocne strony, a informacja zwrotna umożliwia zaplanować dalszą pracę nad językiem.

Dwoje uczniów przystąpiło do egzaminów ponownie, były to egzaminy poziom wyżej. Pozostali uczniowie przystępowali do egzaminu po raz pierwszy. Wszyscy uczniowie zdali uzyskując wysokie wyniki. Bardzo im gratulujemy i zabieramy się do dalszej pracy, ponieważ wszyscy wyrazili chęć uzyskania dalszych kwalifikacji Cambridge English.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji językowych oraz egzaminami Cambridge English do kontaktu.

Monika Kozłowska

Aleksander Kozłowski