Startuje Lubiewska Liga Halówki

Startuje Lubiewska Liga Halówki

Zapraszamy wszystkich na turniej piłki nożnej halowej.

 

Rozpoczynamy 2 edycję Lubiewskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Zapisy w formie elektronicznej na dole artykułu. Zapisy potrwają do 16 października, 18 października podam harmonogram rozgrywek,  22 października start turnieju. Mamy aż 5 kategorii:

Kategorie rozgrywek:

 • Klasy 1-3 / roczniki 2013 – 2015/ razem dziewczynki i chłopcy; zawodnicy zgłaszają się indywidualnie, a my dolosujemy was do drużyn.
 • klasy 4 – 6 / roczniki 2012 – 2009 / osobno dziewczynki i chłopcy; zawodnicy zgłaszają się indywidualnie, a my dolosujemy was do drużyn.
 • Open kobiet / 2008 i starsze/;
 • Open mężczyzn / 2008 i starsi/.
 • Jeżeli w danej kategorii będzie jedna drużyna to daną kategorię skasujemy.

Gramy 3 zawodników w polu i bramkarz – to ze względu na mniejszą salę.

Ze względów organizacyjnych / nie wiem ile będzie drużyn/ dokładny system rozgrywek i terminarz zostaną podane we wtorek18 października – wstępnie planuję rozgrywki ligowe, od 16:00 grupy młodsze, od 18:00 starsi. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie 🙂

Serdecznie zapraszam i proszę o wypełnienie i dostarczenie niezbędnych dokumentów w pierwszym dniu turnieju. W razie pytań zapraszam do szkoły.

Turniej realizowany przez UKS „Grom” Lubiewo w ramach projektu „Rekreacja i Sport” współfinansowany ze środków budżetu Gminy Lubiewo w ramach konkursu 1/2022

Formularz zapisu zawodnika roczniki 2013 – 2009

REGULAMIN-Lubiewskiej-Ligi- PNH

zgoda niepełnoletni  Formularz zapisu drużyn w kategorii open

  REGULAMIN-Lubiewskiej-Ligi- PNH

  zgłoszenie drużyny do turnieju   Skip to content