SUKCESY DZIEWCZĄT Z V B

Kolejnymi tanecznymi zwycięstwami cieszy się Lenka Barczyńska, która w Gdańsku zdobyła I miejsce na 7 Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych DANCE GROUP oraz dwukrotnie I miejsca w Kulturalnym Konkursie Tanecznym, który miał miejsce w Śliwicach w kategorii SOLIŚCI – DZIECI  i DUETY – DZIECI. Młodą tancerkę można było podziwiać podczas lubiewskiego festynu charytatywnego “Walczymy dla walczących”.
Ola Ostrowska z tej samej klasy brała udział w szkolnym konkursie na komiks profilaktyczny pt. “Przemoc w Internecie” i zajęła II miejsce. Także w organizowanym przez Bibliotekę – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną w kategorii klas IV – VI SP przypadło Oli II miejsce. Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich talentów.
Tekst i fotki: Renata Szymczak