SUKCESY NASZYCH AKTORÓW :)

SUKCESY NASZYCH AKTORÓW :)

 

Ten tydzień dla naszych grup teatralnych był bardzo intensywny ,pełen wrażeń i emocji. Grupa ,,A co tam”którą tworzą : Marysia Gackowska,Liliana Barczyńska,Oliwia Szulc,Zosia Neumann,Julka Socha ,Kornelia Szatkowska i Paula Nowak oraz grupa młodsza z 4 klasy ,,Lubię-To”:Lilka Iwicka ,Julka Szmaglińska,Emilka Flisak ,Maja Gackowska,Kinga Mroczek(3 kl.),Dagmara Wamka,Natan Wamka,Wojtek Tuczkowski,Kacper Bucholc i Kacper Gackowski dostały się ,po wstępnej kwalifikacji, do konkursu o zasięgu regionalnym w Grudziądzu ,,Grudziądzka Kieszeń Sceniczna”. W konkursie ,który odbył się w czwartek 14.05.zmierzyło się

7 zespołów teatralnych. Nasze 2 grupy otrzymały statuetki!!!!

,,Lubię -To”-dla najlepszego zespołu w kategorii 7-11 lat 🙂

,,A co tam”-dla najlepszego zespołu w kategorii 11-15 lat 🙂

Poza statuetkami przyznano GRAND PRIX w wysokości 1000 zł

grupie ,,A co tam”!  To ogromne wyróżnienie !

Szczególne gratulacje kierujemy grupie młodszej-to był ich pierwszy konkurs i niejedyny w tym tygodniu .Następnego dnia 15.05 grupa, również po wcześniejszej selekcji,wzięła udział w Wojewódzkich Konfrontacjach Teatralnych ,,Teatr bez granic”,który odbywał się w Sępólnie Krajeńskim. ,,Lubię -To” otrzymał wiele pochwał zarówno od jury ,które zachwycone było swobodą sceniczną,jak również od publiczności,która entuzjastycznie reagowała na grę młodych aktorów. Zespół otrzymał NAGRODĘ za ,,autentyczną radość z tworzenia teatru”. Dodajmy ,że za kreacje aktorskie nagrodę otrzymał Wojtek i Dagmara. Serdecznie gratulujemy !!!

Przejdź do treści