Wycieczka do Gdańska

18 listopada nasza szkoła organizuje wycieczkę do Gdańska.

W programie wycieczki jest 3 – godzinny pobyt w aquaparku w Sopocie i mecz siatkówki pomiędzy Treflem Gdańsk, a Projektem Warszawa. Będzie okazja zobaczyć na żywo Mistrzów Europy.

Dokładny harmonogram godzinowy zostanie ustalony później, ponieważ nie jest jeszcze ustalona godzina meczu. Po korespondencji z klubem z Gdańska  mam informację, że będzie to około 2 tygodnie przed meczem.

Koszt wycieczki to 150zł. w tym przejazd, aquapark / 75zł/ i mecz /5zł/. Wyżywienie we własnym zakresie, po drodze pomiędzy aquaparkiem a meczem zatrzymamy się w w KFC.

Mamy zebraną grupę z deklaracjami, proszę o dokonanie wpłaty w przyszłym tygodniu. Jeżeli ktoś się zdecyduje jeszcze do nas dołączyć, to  są jeszcze miejsca.

Dodatkowo możemy zabrać kilku rodziców, jeżeli będą chętni proszę o informację przez dzieci w szkole. Decyduje kolejność wpłat. Mamy maksymalnie 50 miejsc.

Dokładny harmonogram z godziną wyjazdu, a także niezbędne rzeczy do zabrania przekażę w późniejszym terminie.

Pytania przez e-dziennik proszę kierować do: Waldemar Górecki.