Szachy – aktywna wieś Lubiewo

W dniu 20.10.23r. Szkoła w Lubiewie wraz z fundacją “Zagrajmy razem” była współorganizatorem turnieju “Szachy – aktywna wieś Lubiewo”. Do rywalizacji staneło 69 osób ze szkół podstawowych i średnich z terenu Gminy Lubiewo. Uczennica naszej szkoły Karolina Kołakowska zajęła 2 miejsce w kategorii dziewcząt szkoły podstawowej. W kategorii szkół średnich wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Maria Helmin, a drugie miejsce Natalia Jaremek.  Wśród chłopców reprezentujących szkoły średnie drugie miejsce zajął Mateusz Weyna, a trzecie Patryk Nitka. Bardzo dobrze wypadli również: Arkadiusz Kowalski, Blachnierek Antoni oraz Nowacki Antoni, którzy zdobyli 5pkt. i uplasowali się w pierwszej 13 zawodników.