Tegoroczny sezon unihokeja z sukcesami.

W obecnym sezonie naszych unihokejowych zmagań mamy dobre i złe informacje. Dziewczynki ze szkoły podstawowej nie wygrały zawodów powiatowych i zajęły drugie miejsce. Na pocieszenie zostaje fakt, że do rozstrzygnięcia losów spotkania między Bysławiem, a Lubiewem potrzebna była dogrywka.. Pozostałe drużyny wygrały swoje rozgrywki powiatowe i awansowały do półfinałów wojewódzkich. Chłopcy z podstawówki musieli uznać wyższość kolegów z innych szkół w Rogowie. Dziewczyny z gimnazjum w Dąbrowie Chełmińskiej walczyły ze zmiennym szczęściem. Po wygranej z Bydgoszczą 3:0 przyszedł mecz z Pruszczem przegrany zaskakująco wysoko 4:1. O losach awansu decydował mecz z Rogowem. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane dwukrotnie obejmowaliśmy prowadzenie i dwukrotnie przeciwniczki doprowadzały do remisu. Wynik 2:2 promował Rogowo. W ostatnim spotkaniu dziewczyny zremisowały z gospodyniami z Dąbrowy Chełmińskiej. W turnieju zajęliśmy 3 miejsce i 8 miejsce w województwie. Chłopcy z gimnazjum rywalizowali w Wojnowie i osiągnęli duży sukces awansując do Finału Wojewódzkiego Gimnazjady w Rogowie, który odbędzie się 18 grudnia.  Podkreślmy, że to dopiero drugi finał w historii rozgrywek chłopców gimnazjum w naszej szkole. Gratulacje!