Turniej sportowy unihokeja dziewcząt ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

5 listopada na naszej sali gimnastycznej odbywał się turniej unihokeja dziewcząt. Bezpośrednim celem  turnieju było przygotowanie drużyn na zbliżające się rozgrywki powiatowe. Na starcie turnieju stanęły po dwie reprezentacje szkoły w Bysławiu i Lubiewie. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji w kategorii szkół podstawowych zwycięstwo odniosły dziewczęta z drużyny Lubiewo 1 przed Lubiewem 2, Bysławiem 2 i Bysławiem 1. Nas cieszy komplet punktów pierwszej drużyny i stosunek bramek 9-1.

W gimnazjum  Ponownie najlepsze okazały się dziewczęta z Lubiewa 1 przed Bysławiem 1, Lubiewem 2 i Bysławiem 2. Pierwszy zespół wykazał się jeszcze lepszą skutecznością zdobywając komplet punktów i kończąc turniej bez straty bramki  z bilansem 8-0 / w 3 meczach/.

Dzięki tym dobrym wynikom nasza szkoła wzbogaciła się o dwa wysokiej klasy kije do unihokeja.

Turniej realizowany był w ramach projektu ” Młodzież na sportowo” przez UKS “Grom” Lubiewo przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Lubiewo.