GIMNAZJALIŚCI NA TARGACH EDUKACJI I PRACY W TUCHOLI

Uczniowie klasy III a i III b Gimnazjum pod opieką p. Karoliny Przybysz oraz p. Karoliny Helmin 2 marca 2017r. uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy. Impreza odbyła się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.

W targach uczestniczyły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne działające na terenie powiatu tucholskiego, wyższe uczelnie, pracodawcy, agencje zatrudnienia. Młodzież miała doskonałą okazję zapoznać się z ofertą szkolnictwa ponadgimnazjalnego oraz z potrzebami lokalnego rynku pracy. Była to również świetna okazja do wymiany doświadczeń z absolwentami Naszej szkoły.

Poniżej fotorelacja ↓

Znajomość oferty edukacyjnej oraz lepsza znajomość rynku pracy pozwoli naszym wychowankom podjąć przemyślaną i właściwą decyzję edukacyjno – zawodową.