XXXIII BIEG BOROWIAKÓW ZA NAMI!

Borowiaka w Tucholi. Pojechaliśmy z grupą 36 zawodników od najmłodszych z klasy pierwszej szkoły podstawowej po klasę trzecią gimnazjum. W tym roku został ustanowiony rekord frekwencji – na starcie stanęło 788 zawodników startujących w 20 biegach.

Cieszymy się także z tego, że pomogliśmy ustanowić ten rekord z naszymi uczniami. Pod względem sportowym najlepiej spisali się nasi gimnazjaliści. Pierwsze miejsce zajął Adrian Ziętkowski, drugie Natalia Pałubicka.

Wartościowe miejsca tuż za podium osiągnęli :

Kornelia Ziółkowska /4 miejsce/, Amelia Glazik /5 miejsce/, Kacper Minikowski /4 miejsce/, Andrzej Wilczewski / 5 miejsce/. W klasyfikacji szkół podstawowych punktował jeszcze  Julian Neumann / 10 miejsce/. Także 10 miejsce zajęli Ania Grzywacz i   Grzegorz Retlewski. Niech nie zmyli nikogo fakt, że opisujemy tutaj 10 miejsce – w młodszych kategoriach niejednokrotnie startowało około 100 zawodników! Poniżej przedstawiamy pełną listę zawodników: Marcin Marciniak, Julian Neumann, Krystian Pacek, Amelia Glazik, Kornelia Ziółkowska, Arek Kowalski, Mateusz Weyna, Bartłomiej Możuch, Krystian Mroziński, Jakub Nowak, Wiktoria Regent, Jakub Sikorski, Patryk Kamiński, Mateusz Kurek, Maksymilian Zielazny, Weronika Nowak, Paulina Kamińska, Wiktoria Gruszkowska, Amelia Januszewska, Olga Kurek, Anna Grzywacz, Kacper Minikowski, Oskar Łepek, Bartosz Glazik, Dawid Nitka, Piotr Wilczewski, Jakub Oparka, Jędrzej Zaród, Jarosław Jaroch, Mikołaj Winowiecki, Natalia Pałubicka, Andrzej Wilczewski, Adrian Ziętkowski, Grzegorz Retlewski, Dominik Szweda, Marcin Górski. Wszystkim startującym gratulujemy! Opiekunami uczniów byli: Justyna Ciechanowska, Krystyna Fiuk i Waldemar Górecki.