Dar dla Krzysia

Mamy wśród najmłodszych kolegów w naszej szkole, a mianowicie w gronie przedszkolaków “małego, wielkiego bohatera” Krzysia Zwiefkę.

Mama mówi, że Krzysiu “był i nadal jest skromnym, wrażliwym o wielkim sercu chłopcem. Lubił jeździć na rowerze, śmiać się, bawić, biegać za piłką, tak jak jego rówieśnicy- po prostu cieszył się życiem, ale do pewnego momentu . . .”

W październiku, czyli 6 miesięcy temu, zachorował na chorobę nowotworową.

Od tego momentu wszystko się zmieniło…

Pobyt w szpitalu, chemioterapia, operacja podczas której lekarze musieli usunąć prawą nerkę, radioterapia, kolejne operacje.

Teraz Krzysiu wraca do sił po ostatnich operacjach, ale dalsze leczenie i rehabilitacja  są kosztowne, dlatego prosimy was o wsparcie naszej akcji .

W środę, czyli jutro i w czwartek na drugiej lekcji  będziemy w klasach  przeprowadzać zbiórkę pieniędzy na rehabilitację dla Krzysia.

Prosimy was o wsparcie i pomoc.

Szkolne koło wolontariatu