Wycieczka  do Bydgoszczy klas 0-III

Wycieczka do Bydgoszczy klas 0-III

W dniu 15.05.2018 r uczniowie klas 0-III pod opieką swoich wychowawczyń wyjechali na wycieczkę do Bydgoszczy. Na wstępie była wizyta w Multikinie, gdzie dzieci obejrzały musical pt. ,,Nowe szaty króla” – spektakl pełen tańca i humoru, który uczy małego widza, że najważniejszy w życiu jest drugi człowiek. Następnie odwiedziliśmy Park Trampolin-małpi gaj, zjeżdżalnie, baseny z gąbkami i kulkami, ścianka wspinaczkowa, laserowy labirynt, i wiele innych atrakcji to niesamowita zabawa dla każdego ucznia. Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Ogrodu Fauny i Flory w Myślęcinku.

Dzieci przemierzając alejki ogrodu miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki..

Podczas wycieczki był również czas na lody i wizytę w McDonald’s. To był bardzo atrakcyjny wyjazd.

tekst i foto: W. Pianowska