Dzień Matki i Ojca w “Zerówce”.

W dniu 31.05.2019r. dzieci z klasy 0 zaprosili swoich Rodziców do naszej klasy na uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Na gości czekało mnóstwo niespodzianek. Na począktu dzieci zaprezentowały program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki, tańce oraz instrumentalizacja utwóru “Marsz Radeckiego op. 228 Johanna Straussa. Największe emocje wzbudził jednak taniec do utworu M. Jacksona “Earth Song”. Następnie rodzice zostali obdarowani własnorecznie przygotowanymi upominkami.
W miłej atmosferze wszyscy częstowali się pysznymi smakołykami. Następnie odbył się turniej “Co wiemy o sobie”, w którym brały udział dzieci z jednym z rodziców. Wszystkie pary wykazywały się duzą znajomością wiedzy o sobie. Za udział w turnieju wszyscy dostali dyplomy. Wszyscy bawili się świetnie!