Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 8

19 czerwca nadszedł upragniony dla wielu uczniów dzień zakończenia szkoły. Klasy 8 Uroczyste Zakończenie Szkoły miały dzień wcześniej. Spotkaliśmy się przed kościołem w piękne wtorkowe południe. Mszę Świętą odprawił ks. proboszcz Piotr Lubecki. Po mszy udaliśmy się do szkoły aby odebrać kwiaty i tasiemki przygotowane dla nas przez wychowawców i uczniów klasy siódmej i szóstych / Dziękujemy!/. Z kwiatami w rękach gęsiego ruszyliśmy w drogę / cokolwiek uciążliwą ze względu na remont/ do Domu Kultury. O 13:15 rozpoczęła się uroczystość, wśród zaproszonych gości była pani Kierownik Referatu Oświaty Kultury Sportu Turystyki i  Promocji mgr inż. Wioletta Szymczak, Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele i Pracownicy Administracji i Obsługi. Nie mogło także zabraknąć rodziców uczniów. Początek uroczystości to przemówienia pani dyrektor i pani Kierownik. Potem nastąpiło symboliczne rozwiązanie klas i zwolnienie wychowawców z obowiązków. Następnie wręczenie świadectw i nagród. Był też czas na podziękowania dla rodziców. Całą uroczystość zakończyły filmiki prezentujące dokonania klas ósmych w naszej szkole. Po uroczystości młodzież spotkała się na mniej oficjalnym spotkaniu w restauracji „U Kumpli”. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom za wielki trud włożony w perfekcyjne przygotowania i pomoc w przeprowadzeniu imprezy – Wielkie Dzięki! Chcemy także jeszcze raz podziękować Wam za te wszystkie lata, za rozmowy, wsparcie i zrozumienie. Podziękowania należą się także naszym byłym już uczniom za stanięcie na wysokości zadania i także za pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy także paniom z Domu Kultury za udostępnienie obiektu. Podziękowania należą się także wychowawcom i uczniom klasy siódmej i szóstych za przygotowanie kwiatków i pożegnanie klas 8. Wielkie podziękowania dla pana Stefana Ochendala za prowadzenie imprezy i Bartka Krasonia za obsługę techniczną. Na tę chwilę nie mamy jeszcze dużej galerii zdjęć / wciąż czekam na zdjęcia od pani fotograf/, ale jak tylko je dostanę podłączę je do artykułu.

Wychowawcy klasy 8a i 8 b.