UWAGA!!! BARDZO WAŻNE!

Szanowni Rodzice,
W godzinach popołudniowych premier Mateusz Morawiecki oświadczył na konferencji prasowej, że rząd zdecydował o zamknięciu wszystkich szkół w Polsce aby spowolnić rozprzestrzenianie się Koronawirusa. Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski. W związku z tym od jutra (tj. 12 marca) są odwołane zajęcia w placówkach oświatowych. Do piątku włącznie z uwagi na zbyt krótki termin zorganizowania opieki nad dzieckiem będzie funkcjonowała świetlica szkolna, jednak nie będzie obiadów oraz nie będą kursowały autobusy szkolne – dowóz dziecka we własnym zakresie. Od poniedziałku tj. 16 marca do 25 marca szkoła będzie CAŁKOWICIE zamknięta. W tym czasie zajęcia dydaktyczne będą prowadzone zdalnie. Nauczyciele przedmiotów będą przesyłać uczniom lub rodzicom materiały dydaktyczne i zadania na e-dziennik i skrzynki E-mail. Odpowiedzi i rozwiązania zadań należy przesyłać w podanych terminach w korespondencji zwrotnej, w załącznikach na skrzynki email nauczycieli. Załączniki mogą być w formie skanów, zdjęć, sporządzone w MC Word lub w dowolnej formie dostępnej dla nauczyciela.
W celu profilaktycznym proszę o zachowanie spokoju, przestrzeganie zasad higieny oraz unikać przebywania w dużych skupiskach ludzi.