addvantage partner institution

W styczniu 2019 roku Szkoła Podstawowa w Lubiewie rozpoczęła współpracę z brytyjską organizacja British Council. Jest to instytucja reprezentująca Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Realizuje ona swoje działania na 6 kontynentach i w ponad 100 krajach. Nasza współpraca rozpoczęła się poprzez przystąpienie do programu partnerskiego Addvantage. Program ten jest realizowany przez szkoły oraz instytucje, które przygotowują i zgłaszają swoich uczniów / studentów na egzaminy Cambridge English. Egzaminy Cambridge English to jedne z najpopularniejszych kwalifikacji językowych na świecie, certyfikaty uniwersytetu Cambridge  honorowane są przez tysiące instytucji edukacyjnych i zawodowych. W związku z tym rozpoczynamy w naszej szkole zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge na  poziomach ( od A1 do C1 ) według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych lub zainteresowanych do zgłaszania się bezpośrednio u nauczycieli języka angielskiego : p. Monika Kozłowska, p. Aleksander Kozłowski  lub na adres email:  monika@borytucholskie.pl , olek@borytucholskie.pl . Odpowiemy na wszystkie pytania i zachęcamy również do odwiedzenia strony British Council :