Bysław zdobyty! Mistrzostwa powiatu w unihokeju dziewcząt.

Dnia 8 Listopada spotkaliśmy się w Bysławiu na Mistrzostwach Powiatu Tucholskiego w unihokeju dziewcząt ze szkół podstawowych i gimnazjum. Na starcie imprezy stanęły szkoły z Gostycyna, Bysławia i Lubiewa. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji pierwsze miejsce w gimnazjum zajęły nasze reprezentantki przed Bysławiem i Gostycynem. Rywalizacja w tej kategorii była bardzo zacięta. dwa mecze zakończyły się remisowo / Bysław – Gostycyn 3:3 i Bysław – Lubiewo 1:1/, a mecz Lubiewo – Gostycyn to horror z dobrym zakończeniem 2:1. Czeka nas duuużżżżoooooo pracy!

Znacznie lepiej poradziły sobie dziewczyny ze szkoły podstawowej. Po wygraniu obu meczy bezapelacyjnie zajęły pierwsze miejsce. Za nimi uplasowały się dziewczyny z Gostycyna i Bysławia. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się półfinałami wojewódzkimi, które odbędą się w drugiej połowie listopada.

W sobotę spotkamy się na treningu!

Trochę o chłopakach. Mieliśmy zaplanowany start w sobotę w Bysławiu. Niestety ze względu na brak sali musimy odłożyć tę imprezę na później /prawdopodobnie 19.11/. W poniedziałek spotkamy się w Bysławiu na sparingu /kartki przekażemy w środę/. 16 listopada w Tucholi są Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego dla chłopaków.

Na koniec gratulacje!