Cambridge English

18 marca 2021 roku po roku współpracy z organizacją British Council i przygotowywaniu uczniów do egzaminów Cambridge English z języka angielskiego, Szkoła Podstawowa w Lubiewie otrzymała status centrum przygotowującego ( Preparation Centre ) oraz indywidualny numer. Dzięki temu zostaliśmy uznani jako godne zaufania centrum, oraz przyłączeni do międzynarodowej platformy (Preparation Centre Results ) gdzie można śledzić nasze postępy. Bardzo się cieszymy, ponieważ jesteśmy o krok od uzyskania statusu centrum egzaminacyjnego, a wtedy egzaminy będą odbywały się u nas.

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do egzaminu Cambridge English zachęcamy do kontaktu: monikakozlowska@splubiewo.edu.pl , aleksanderkozlowski@splubiewo.edu.pl  .