Chór znowu w akcji

11-go kwietnia nasz szkolny chór dał piękny koncert “Piosenek zebranych” w Lubiewskim Domu Kultury. Po raz pierwszy chórzyści wystąpili pod nową nazwą Złota nuta (wybraną większością głosów spośród kilku propozycji). Czwartkowy koncert był pierwszym pełnowymiarowym koncertem, w którym nasz chór wykonał aż osiem utworów. Publiczność dopisała i przyjęła Złotą Nutę bardzo serdecznie, a śpiewanie przy pełnej sali było dla młodych muzyków nie lada wyzwaniem. Brawo dla nich za tak wspaniały występ! Koncert i chór poprowadziła P. Ania Porożyńska. Chórzyści w swoich nowych czerwono-czarnych strojach prezentowali się przepięknie! Wielkie podziękowania za stroje należą się Spółdzielni Uczniowskiej, która je sfinansowała i Pani Hani Gawin, która je uszyła. Po raz kolejny udowodniliśmy, że dzięki współpracy możemy osiągnąć więcej;-)
Wśród publiczności gościliśmy wielu członków rodzin naszych chórzystów, grono pedagogiczne, P. Dyrektor, a także bardzo wielu uczniów naszej szkoły i przedszkola. Już czekamy na kolejne występy.