Działania profilaktyczne dla najmłodszych

W piątek 19 października gościliśmy w naszej szkole  p. psycholog Marcelinę Różycką – Wolską oraz panie pedagog ze Spółdzielni Socjalnej Progres w Tucholi, które przeprowadziły dla uczniów klas 0-III SP zajęcia integracyjne z elementami profilaktyki.  Najmłodsi mieli okazję poznać ale też i zagrać w najróżniejsze gry edukacyjne. Specjalistki pokazały dzieciom jak ciekawie i atrakcyjnie  można spędzić czas wolny. Następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną gdzie policyjni przewodnicy psów służbowych z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi pokazali jak na co dzień pracują i szkolą swoich psich partnerów. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i  otrzymanymi z rąk policjantów odblaskami.