I i II MIEJSCE  na  Turnieju  Słowa „Dzieci mają głos”  w Gostycynie.

Dnia 27.10.2023r. w Gminnym Ośrodku  Kultury w Gostycynie odbył się Turniej Słowa.

Jest  to wydarzenie mające na celu zachęcanie dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych do wspólnej kreatywnej zabawy, której tworzywem jest słowo, popularyzację polskiej i światowej literatury dziecięcej oraz młodzieżowej, inspirowanie do poszukiwania oryginalnych form artystycznej wypowiedzi ze wskazaniem na dziedziny, takie jak recytacja oraz sztuki plastyczne (ilustracja), a także konfrontację osiągnięć twórczych i wymianę artystycznych doświadczeń w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego. Turniej swoim zasięgiem obejmuje województwo kujawsko-pomorskie i ma charakter otwarty.

Naszą szkołę reprezentowały: Lilianna Iwicka-kl.2,Antonina Zbilska-kl.3a,Maria Mrozik-kl.3b.

Recytatorki  otrzymały dyplomy i nagrody:

I MIEJSCE- Lilianna Iwicka z kl.2 (wych.B.Ziółkowska)

II MIEJSCE Marysia Mrozik –kl.3b (wych.B.Oleksiak)

Gratulujemy!

Kolejny etap czeka na zwyciężczynie w Bydgoszczy.

Finał tegorocznej edycji odbędzie się w dniu 24 listopada 2023 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury.