IV miejsce w Pucharze Orlika

6 czerwca rozegraliśmy w Białych Błotach turniej eliminacyjny Pucharu Orlika, który wygraliśmy u\i awansowaliśmy do najlepszej ósemki tych rozgrywek. Turniej finałowy organizowały Śliwice na dwóch orlikach  / drugi orlik usytuowany był w położonym kilka kilometrów dalej Lińsku/. W wyniku losowania trafiliśmy do grupy z Toruniem, Górskiem / z ta ekipą rywalizowaliśmy w półfinale i wygraliśmy 1:0/ i Królikowem. W pierwszym meczu zagraliśmy z Górskiem. Po dobrym spotkaniu wygraliśmy 1:0. W pojedynku  Królikowa z Toruniem padł wynik 3 do 0 dla Torunia. Jednak to nie wynik, a przebieg pojedynku pozwolił upatrywać w szkole z Torunia faworyta. Toruń był naszym następnym przeciwnikiem. Mecz z tą drużyną był naszym najlepszym spotkaniem odkąd pracuję z tą grupą dziewczyn. Zaczęliśmy agresywnie, twardo – co było niezwykle trudne zważywszy na znaczącą przewagę siły i wzrostu. Toruń został wybity z uderzenia i do końca pierwszej połowy trwała uważna gra z obu stron. W drugiej połowie obraz gry wskazywał na naszą przewagę, którą udokumentowaliśmy strzelając przeciwnikowi bramkę. Niestety jedną z nielicznych kontr przeciwnik zakończył zdobyciem bramki zaledwie 40 sekund przed końcem czasu. Remis spowodował, że ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce / wygraliśmy jeszcze ostatni mecz z Królikowem 1:0/. W półfinale zagraliśmy z drużyna Gol Brodnica. Niestety ulegliśmy wyraźnie dobrze grającym przeciwnikom 2:0. Wyraźnie dało o sobie znać zmęczenie. Z Z Aleksandrowem Kujawskim niestety także przegraliśmy 2:0, ostatecznie zajmując 4 miejsce. W wielkim finale Toruń pokonał w rzutach karnych Gola Brodnicę 2:0 / w regulaminowym czasie było 2:2/. Naszą drużynę reprezentowały: Klaudia Kurek, Martyna Nowacka, Sylwia Sobacka, Oliwia Weyna, Ewa Deręgowska Amelia Socha, Zuzanna Kiełpikowska, Weronika Nowak, Julia Hoppe, Zuzanna Paszkowska, Anna Tetzlaff, Wiktoria Regent. Opiekunem dziewcząt był Waldemar Górecki