Lubiewska Liga unihokeja

unihokej

Wzorem innych rozgrywek odbywających się  na hali sportowej w Lubiewie postanowiliśmy w tym roku przygotować otwarty turniej unihokeja dla wszystkich chętnych. W dniu 9 kwietnia / sobota/ od godziny 16:00 na Sali gimnastycznej w Lubiewie.  W naszym regionie unihokej od lat jest bardzo ważną dyscypliną sportu. Nasze szkoły z sukcesami rywalizują  w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. Czego dowodem są liczne medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Sala w Lubiewie stwarza warunki dla bezpiecznej gry 4 zawodników w polu i bramkarza. Klub udostępni kije i stroje dla bramkarzy. Zamierzamy grać 1x 20 min. Wstępnie planujemy osobną rywalizację kobiet i mężczyzn. Preferowanym rozwiązaniem będzie jednodniowy turniej. W przypadku dużego zainteresowania rozważymy wprowadzenie kilku turniejów eliminacyjnych i turnieju finałowego. Turniej dojdzie do skutku przy zgłoszeniu co najmniej 3 drużyn. Turniej ten ma też być podstawą do naszych działań związanych z unihokejem w przyszłości. Jeżeli odzew zawodników będzie mocny, to w przyszłości będziemy rozwijali ofertę unihokeja. Drużyny zapisują się poprzez naszą stronę internetową poniżej w tym artykule. Przed turniejem podczas weryfikacji należy donieść zgłoszenie, zgodę zawodników niepełnoletnich i pełnoletnich –  wydrukowane i wypełnione. Informacji udziela Waldemar Górecki tel. 501207236.

dokumenty do pobrania:

REGULAMIN Lubiewskiej Ligi Unihokeja

zgłoszenie do turnieju

zgoda niepełnoletni

zgoda pełnoletni

rejestracja drużyny:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.