Mikołajkowy Turniej Sportowy

6 grudnia nasza szkoła zorganizowała Mikołajkowy Turniej Sportowy dla naszych najmłodszych uczniów. Było nas wyjątkowo dużo w tym roku. Mamy przecież 2 zerówki i 2 klasy 2. Postanowiliśmy połączyć obie zerówki i klasy 2 w całość, ponieważ zerówka b i klasa 2 b są dużo mniejsze od innych klas.

Tradycyjnie konkurencje miały ścisły związek z nadchodzącymi świętami. Nasze dzieci pełniły odpowiedzialną rolę reniferów Św. Mikołaja, Elfów, transportowaliśmy wielkie prezenty, układaliśmy wielką wieżę z klocków. Sprzątaliśmy też „Bałagan w fabryce Elfów”. Nikt z rodziców nie wyobraża sobie nawet, jak szybko można zrobić porządek.

Tradycyjnie na koniec zaszczycił nas swoją obecnością Św. Mikołaj. Nie zabrakło prezentów i mnóstwa zdjęć, które można będzie obejrzeć na końcu artykułu.

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy klasie 8a i panu Krystianowi.