Mistrzostwa Powiatu w unihokeju ze zmiennym szczęściem.

16 listopada rozgrywaliśmy Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w unihokeju chłopców. Turniej z udziałem trzech drużyn z Bysławia, Gostycyna i Lubiewa odbywał się na sali Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi. Jest to najlepiej wyposażony i największy obiekt w powiecie do rozgrywania turniejów unihokeja. Chłopcy ze szkoły podstawowej przegrali 1:0 z  rówieśnikami z Bysławia i zremisowali z zespołem Gostycyna. Z 1 punktem zajęli 3 miejsce. Triumfowali zawodnicy z Bysławia i to oni będą nas reprezentować w Półfinale Wojewódzkim. W gimnazjum poszło nam znacznie lepiej, pomimo wysokiego poziomu turnieju i zaciętej gry przeciwnicy musieli uznać wyższość medalistów poprzedniej edycji rozgrywek. Po wygranej 2:0 z Bysławiem i 2:1 z Gostycynem zajęliśmy pewne pierwsze miejsce. Oczekujemy teraz na Półfinał Wojewódzki Gimnazjady. Zawody odbędą się 5 grudnia na Sali ZSLiT w Tucholi, a nasza szkoła jest organizatorem tej imprezy. W Mistrzostwach Powiatu startowali w kategorii szkół podstawowych: Patryk Kamiński, Kamil Augustyński, Mateusz Kurek, Maksymilian Zielazny, Kacper Wieczór, Dawid Nitka, Mikołaj Szweda, Bartek Okonek, Szymon Tymiński

Wojtek Mróz, Oskar Łepek, Kacper Minikowski. W gimnazjum: Damian Urban, Hubert Niemczewski, Patryk Kowalski, Wiktor Kowalski, Mikołaj Grochowina, Maciej Kotlęga, Andrzej Wilczewski, Michał Recki, Jakub Okonek, Kamil Ziegiert, Kacper Andrearczyk, Adrian Ziętkowski. Opiekunem zawodników był Mateusz Wolski.