Obchody  11 Listopada  w  SP Lubiewo

Obchody 11 Listopada w SP Lubiewo

Z pieśnią przez historię Polski

W czwartek 10 listopada w naszej szkole wzorem lat ubiegłych odbył się przegląd Pieśni i piosenki patriotycznej Z pieśnią przez historię Polski. Poszczególne klasy zaprezentowały przygotowane pod okiem wychowawców tance, pieśni i piosenki o patriotycznym charakterze. Występujący artyści przygotowali również odpowiednie stroje i aranżacje do zaprezentowanych utworów. Zaangażowaliśmy się także w akcję Szkoła do hymnu i o godz. 11.11. wspólnie zaśpiewaliśmy hymn narodowy. Za swój trud uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy. Dziękujemy panom: Krystianowi Puczyńskiemu, Waldkowi Góreckiemu i Jackowi Janiakowi za przygotowanie sali gimnastycznej i czuwanie nad oprawą dźwiękową imprezy. Przegląd przygotowała 5 HDWP Skierki im. gen Józefa Hallera działająca przy SP Lubiewo.