Pierwsi w Kęsowie!

W dniu 11.05.2016r. reprezentanci naszej szkoły w składzie: Patrycja Kotlęga, Milena Płoska, Martyna Kujawa, Dominika Weltrowska, Kacper Andrearczyk, Maciej Kotlęga, Jakub Kujawa i Radek Szczechura pod opieką Pani Karoliny Przybysz zdobyli I miejsce w Gimnazjalnym Turnieju Wiedzy i Umiejętności profilaktycznych „Asertywne Zmagania” – 2016r. Wspólnie przeciw dopalaczom. Najwyżej spośród konkursowych prac oceniony został przywieziony przez naszych uczniów transparent wraz z rymowanką o tematyce profilaktycznej. Uczniowie zmagali się z krzyżówką profilaktyczną, układali hasła z rozsypanki wyrazowej, wykonali antyreklamę dopalaczy, prezentowali scenkę rodzajową oraz fenomenalnie wypadli podczas prezentacji przygotowanej piosenki profilaktycznej. Nasi zwycięzcy otrzymali puchar oraz pamiątkowe medale.