Szachiści z naszej szkoły

Uczniowie naszej szkoły reprezentowali nas na I Powiatowym Turnieju szachowym “Szach z Jedynką”, który odbywał się w Tucholi w dniach 13.06.19r.. Nie  było łatwo. Konkurencja była ogromna. Na jednej sali grało jednocześnie ponad 80osób z całego powiatu. Każdy zawodnik grał 7 rund z wylosowanym przez siebie zawodnika. Nasi koledzy i koleżanka reprezentowali nas naprawdę godnie. Najlepsze miejsca zajęła Karolina Kołakowska z kl. III, która zdobyła I miejsce w swojej klasie, zostająć wicemistrzynią powiatu w kategorii klas 0-III wśród dziewcząt i otrzymała dyplom i statuetkę. Chłopcy, występujący w kategorii klas 4-6 zajęli odpowiednio: Arek Kowalski z kl V  – 9 miejsce i Piotr Kowalski z kl. IV – 16 miejsce. Jesteśmy z  Was dumni i życzymy dalszych sukceśów. Zachęcamy wszystkich do pilnej nauki, bo za rok znów będziemy brać udział w turnieju.