Szachowi wicemistrzowie Powiatu.

Uczniowie naszej szkoły reprezentowali naszą społeczność szkolną na II Powiatowym Turnieju Szachowym w Tucholi w dniu 17.12.19r. Był to konkurs drużynowy w 3 kategoriach wiekowych.
W kategorii klas IV-VI zdobyliśmy drugie miejsce. Drużyny stanowili następujący uczniowie:
Karolina Kołakowska, Patryk Nitka, Arek Kowalski, Mateusz Weyna. W kategorii klas I-III zajęliśmy trzecie miejsce. Drużynę stanowili: Daria Rożyńska, Tomek Sikorski, Mikołaj Dzwonkowski, Jakub Stachowski. W kategorii klas VII-VIII z naszej szkoły nie było chętnych. Może w przyszłym roku?
Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko! Najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Nitka, który wygrał wszystkie partie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na nastepne turnieje, na które na pewo się stawimy.