VIII BIEG EKOLOGICZNY „SZLAKIEM TRZECH WIEŻ NAD BORAMI”

W sobotę 5 września odbyła się już VIII edycja  Biegu Ekologicznego „SZLAKIEM TRZECH WIEŻ NAD BORAMI”. Tradycyjnie oprócz biegu głównego na 15 km. odbyły się też biegi na krótszych dystansach dla dzieci i młodzieży. Naszą szkołę reprezentowało 40 dziewcząt i chłopców. Zawodnicy rywalizowali na trasach od 300m do prawie 2 km.

Na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli:

Zofia Nowacka /I miejsce/,  Amelia Glazik / I miejsce/, Kornelia Ziółkowska /II miejsce/, Wiktoria Regent /I miejsce/, Oliwia Weyna /I miejsce/, Patrycja Wojtalewicz /II miejsce/, Paulina Kamińska /II miejsce/, Weronika Rompalska /II miejsce/, Krystian Pacek /I miejsce/, Adam Junka /II miejsce/, Remigiusz Regent /III miejsce/, Szymon Kiljański /II miejsce/, Kacper Minikowski /I miejsce/, Marcin Jaśtak / II miejsce/, Jakub Oparka /II miejsce/, Jędrzej Zaród /III miejsce/, Adrian Ziętkowski  /I miejsce/, Robert Minikowski  /III miejsce/.

Dalsze miejsca zajęli: Amelia Jaśtak, Wiktoria Gruszkowska, Amelia Januszewska, Wiktoria Pieczka, Małgorzata Prabucka, Patrycja Żelazna,  Dagmara Orlikowska, Martyna Sioda, Marta Wamka, Anna Kuligowska, Anna Rudłowska, Jakub Sikorski, Filip Helmin, Patryk Kamiński, Szymon Tymiński, Jan Górecki, Paweł Junka, Filip Grugel, Dominik Szweda, Radosław Szczechura, Filip Lewandowski.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!