WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE TEATRÓW DZIECIĘCYCH „TEATR BEZ GRANIC” W ŚWIECIU ZDOBYTE!!!

W  Konfrontacjach brały udział dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści) z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, rekomendowane przez ośrodki kultury naszego województwa. Do Świecia w dniach 9-10 V przyjechało 21 zespołów teatralnych m.in.: z Bydgoszczy, Szubina, Torunia, Witkowa, Sępólna Krajeńskiego, Więcboka, Płocisza, Barcina, Grupy oraz z Lubiewa.

W każdej kategorii przyznawana była nagroda. Uczniowie naszej szkoły – grupa z klas I-ych gimnazjum :„A co tam” zaprezentowała się ze spektaklem „Fernando” wg Munro Leaf, w reżyserii Beaty Ziółkowskiej. W kategorii klas gimnazjalnych jury przyznało dwie nagrody pieniężne:

-zespołowi „A co tam” z Lubiewa, oraz grupie „Debiut” z Bydgoszczy(za spektakl:”Za ścianą”).

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi za docenienie!

Grupę „A co tam” tworzą:Julia Bartołd,Martyna Sioda,Wiktoria Kowalska,Marita Płoska,Dagmara Tomaszewska,Ola Martin,Natalia Pałubicka.