WYGRANE PO CIĘZKICH BOJACH!

Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w roku 2014 w kategorii dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjum rozegrane zostały na sali w Lubiewie. Na  bardzo długo zapadną nam w pamięć jako impreza podnosząca ciśnienie szczególnie opiekunom!

Zaczęliśmy źle- katastrofalnie od porażki dziewcząt ze szkoły podstawowej z rówieśniczkami z Bysławia 1 do 2. Gimnazjum także starało się dostosować do poziomu i zremisowało z Bysławiem 1:1. W drugich meczach Spotkały się drużyny Bysławia i Gostycyna. W SP wygrała ekipa z Gostycyna / dało nam to szansę awansu/, w gimnazjum padł kolejny remis 1:1. Przed ostatnimi spotkaniami każdy mógł być zwycięzcą. Na pierwszy ogień poszły dziewczyny z gimnazjum. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu wygraliśmy 2:1 i zdobyliśmy tytuł Mistrza Powiatu. Dziewczynki ze szkoły podstawowej miały jasny cel wygrać i to strzelając co najmniej 2 bramki. Dziewczyny wzięły się ostro do roboty i po 25 sekundach prowadziły 1:0. Już w pierwszej połowie losy meczu były przesądzone. Końcowy wynik 4:0 oznaczał, że także młodsze dziewczęta zdobyły medale za Mistrzostwo Powiatu. Na drugich miejscach rywalizację zakończyły dziewczęta z Bysławia, na trzecich zawodniczki z Gostycyna. Nasze drużyny awansowały jednocześnie do Półfinałów Wojewódzkich unihokeja. Te turnieje rozegrane zostaną dopiero w połowie listopada. Tymczasem czas na chłopaków. W piątek w Bysławiu rywalizacja w kategoriach sp i gimnazjum. Miejmy nadzieję, że emocji będzie mniej, a dobrej gry więcej. Powodzenia. Wszystkim zawodniczkom gratuluję awansu.