Zajęcia z fizjoterapeutą

W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa zorganizowanego dzięki Stowarzyszeniu na Rzecz Szkoły w Lubiewie „Szkoła z pomysłem” dnia 20.09.2016r. odbyły się warsztaty z fizjoterapeutą – panią Agnieszką Kiełpińską. Gimnazjaliści dowiedzieli się przede wszystkim, jak zadbać o zdrowy kręgosłup.

Jak istotny jest kręgosłup przekonujemy się dopiero w sytuacji, gdy odmawia nam posłuszeństwa. Postęp cywilizacji sprawia, że nasi wychowankowie coraz częściej prowadzą bierny, siedzący tryb życia.

W związku z nasilającym się problemem wad postawy Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Lubiewie „Szkoła z pomysłem” w ramach projektu „Bezpiecznie i przyjaźnie” realizowanego w zakresie programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła 2016” zorganizowało zajęcia dla wychowanków Zespołu Szkół w Lubiewie.