Podsumowanie jesiennej edycji Lubiewskiej Ligi Unihokeja

W sobotę 10 grudnia zakończyliśmy zmagania w jesiennej edycji Lubiewskiej Ligi Unihokeja. Mecze w sobotę decydowały o miejscach zajętych w turnieju. Zawodnicy w finale A musieli uznać wyższość Młodych Gniewnych, którzy kolejny raz wygrywają ligę. Zwycięstwo z kompletem punktów w turnieju. Walka o drugie miejsce i srebrny medal trwała do ostatniego spotkania. 4 punkty wywalczone w 3 meczach wystarczyły do srebra, a zdobył je zespół MIXTY. Zaledwie punkt mniej zdobył zespół Ucyczucy stając na najniższym stopniu podium. Sokół Lubiewo zajął 4 miejsce. W finale B rywalizacja była również bardzo zacięta. Ale były większe różnice punktowe. Finał B wygrał zespół Wspaniałe Ananasy z kompletem zwycięstw. Drużyna jednocześnie zajęła 5 miejsce w lidze. Jaszczembie Sucha zajęły 2 miejsce i 6 w turnieju. Miejsce 3 przypadło dziewczynom z drużyny Jagodzianki – 7 miejsce w lidze. Super Babeczki niestety przegrały z chorobą. Wcześniejsze sukcesy spowodowały, że turniej ukończyły na 8 miejscu. Finał C pozostawił nam nierozstrzygniętą sytuację. Drużyny Ananasy i Lubiewskie Janusze miały bezbramkowy remis i taki sam bilans bramkowy. Wspólne 9 miejsce dla naszych najmłodszych zawodników nie krzywdzi nikogo i jest dobrą prognozą na przyszłe lata. Bardzo cieszy mnie frekwencja, wystartowało 11 drużyn, a także wysoki poziom turnieju. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.