Uczniowie klas VIII na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy.

W odpowiedzi na zaproszenie Starostwa Powiatowego  w Tucholi uczniowie klas VIII wraz z nauczycielami – p. Karoliną Przybysz oraz p. Teresą Gackowską wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy.

Uczniowie odwiedzili stanowiska wystawiających się szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych,  zapoznali się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny oraz zaopatrzyli się w foldery i ulotki informacyjne. Podczas rozmów z przedstawicielami szkół dowiedzieli się też o terminach planowych Drzwi Otwartych. Udział w wydarzeniu  okazał się też doskonałą okazją do spotkań i rozmów z absolwentami naszej szkoły. Targi przyciągnęły nie tylko uczniów szkół podstawowych ale też młodzież  wkraczającą na rynek pracy oraz osoby dorosłe poszukujące zatrudnienia.