SUKCESY NASZYCH MATEMATYKÓW…

Mamy silna grupę uczniów klas piątych i szóstych lubiących zmagania z matematyka na nieco wyższym poziomie niż ten szkolny.

Kółko matematyczne, które działa od początku roku wyłoniło uczniów. którzy biorą udział we wszelkich konkursach.

Poniżej aktywność naszych uczniów:

Do konkursu kuratoryjnego z matematyki na etapie szkolnym przystąpiło 19 uczniów. Pięcioro z nich zakwalifikowało się do etapu rejonowego: Marcel Gulatowski, Marysia Duks, Natalia Nelke, Kamil Jendryczka, Wiktor Kowalski.

W etapie rejonowym Kamil Jendryczka zapewnił sobie miejsce na etapie wojewódzkim. Życzymy mu dalszych sukcesów!!!

Bierzemy też czynny udział w Lidze Zadaniowej. Jest to konkurs matematyczny na etapie powiatowym. Odbywają się trzy spotkania konkursowe organizowane w szkole w Gostycynie. Na razie jesteśmy na pierwszym miejscu konkursowym. Nasza grupa toMarcel Gulatowski, Marysia Duks,, Natalia Nelke, Kamil Jendryczka, Wiktor Kowalski, Patryk Kowalski i Kamil Mróz. Im również życzymy wytrwałości i sukcesów oraz samych poprawnych odpowiedzi.