Dzień Rodziny w klasie 1a

Dnia 6 czerwca br. uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczyniami zaprosili Rodziców na uroczysty Dzień Rodziny. Dzieci przedstawiły humorystyczne przedstawienie pt. „ Wpadki na Dzień Ojca i Matki„ z układem tanecznym w reżyserii p. Marty Szyszki. Zaśpiewano kochanym rodzicom „Sto lat”, złożono życzenia, wręczono upominki i portrety mamy i taty narysowane przez ich pociechy. Nie zabrakło także quizu o znajomości upodobań dzieci i rodziców. W oczach dzieci było widać radość z przybycia ich ukochanych rodziców i krewnych, poczuły się docenione i zauważone. Bardzo im zależało na obecności bliskich. Dziękujemy Rodzicom, że byli ze swoimi pociechami w ważnym dla nich dniu. Dzień po uroczystości uczniowie zaprezentowali swoje przedstawienie koleżankom i kolegom z klasy drugiej i zerówki.