NAJMŁODSI NA SCENIE…….

Najmłodsi uczniowie- klasy ,,0’’ oraz II b reprezentowali naszą szkołę na Powiatowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych w Gostycynie. Dzieci z zerówki pod opieką Hanny Gawin i Danuty Chmara zaprezentowały przedstawienie pod tytułem ,,On jest królem’’, natomiast drugoklasiści przedstawili ,,Zabawę w jasełka’’. Przedstawienia wypadły znakomicie. Dzieci dały z siebie wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Dopingowali im opiekunowie, reżyserzy, nauczyciele oraz liczna publiczność. Każdy marzył o wygranej.

Zgodnie z werdyktem jury klasa II b pod opieką Wiesławy Pianowskiej zdobyła II miejsce. Przyznano również nagrody indywidualne za kreacje aktorskie. Jedną z nich otrzymała drugoklasistka Lenka Barczyńska, która wcieliła się w rolę Marii. Gratulujemy!

Wszystkim aktorom pogratulowano wspaniałej gry aktorskie, wręczono dyplomy oraz słodycze.

tekst i foto: Wiesława Pianowska