Mamy finał!

24 listopada rozegraliśmy turniej półfinałowy Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gąsawie. Na starcie imprezy stanęły 4 drużyny. Gospodarze z Gąsawy, SP Lubiewo, SP Bukowiec i SP nr 57 Bydgoszcz. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z drużyną z Bydgoszczy. Po zaciętym meczu, wygraliśmy 3:1. W drugim spotkaniu, znacznie łatwiejszym wygraliśmy 2:0. Pozostałe mecze ułożyły się dla nas tak dobrze, że już po drugim meczu mieliśmy zapewnioną wygraną. Ostatni mecz z Gąsawą to szansa dla drugiego składu. Po dobrej grze doznaliśmy minimalnej porażki 1:0.Zwycięstwo w turnieju dało nam awans do wielkiego finału z udziałem 6 drużyn z: Żnin Trójka, SP Lubiewo, SP Wielgie, , SP Kościelna Wieś, SP Jajkowo, SP Ruże. Finał odbędzie się w 8 grudnia w Gąsawie. W skład drużyny weszły: Klaudia Kurek, Agnieszka Pryła, Martyna Nowacka, Sylwia Sobacka, Oliwia Weyna, Ewa Deręgowska, Zuzanna Kiełpikowska, Martyna Kociubowska, Weronika Nowak, Zuzanna Paszkowska, Kinga Talaśka, Hoppe Julia. Opiekunem drużyny był Waldemar Górecki.

KODAK Digital Still Camera